Ürünlerimiz  Standart ÇuvalTaşıma kapasitesi, maliyet ve dayanıklılık açısından her sektör ve her ürün için en uygun ve en ekonomik ambalaj ürünüdür. Daha çok tarımsal ve endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır.
     
     
     
     
standart bigbag   Lamineli ÇuvalPolipropilen lamineli çuvallar, standart çuvalların üzerine filim çekilmesi mantığıdır ve geçirgenliği daha azdır. Laminasyon özelliği ile su, nem ve toz geçirmez özelliğe sahiptir.
     
     
     
     
standart bigbag   Pamuklu ÇuvalDokuma esnasında gıda maddelerini uzun süre korumaya yönelik yapılan bir üretimdir. %100 PP içermez ve  dayanıklılık açısından her sektör ve her ürün için en uygun ambalaj ürünüdür. Tüm gıda ürünlerinin ambalajlanmasında kullanılabilir.
     
     
     
     
standart bigbag   Metalize Çuvalİçerisindeki ürün albenisini arttırmak amacıyla çuvala yapılan bir kaplama şeklidir. Mikronu düşük her türlü ürün için kullanılabilir.
     
     
     
     
    Kullanım Alanları: Şeker, tuz, un gibi temel gıda maddelerinin ambalajlanmasında.

Pirinç, bulgur, nohut, kuru fasulye, mercimek gibi bakliyatların ambalajlanmasında. Mısır, fındık, ceviz, fıstık, kestane, ay çekirdeği, kabak çekirdeği gibi yağlı yemişlerin ambalajlanmasında.

Arpa, buğday gibi hububatların ambalajlanmasında. Yeşil fasulye, bezelye, bakla, barbunya, biber, patates gibi sebzelerin ambalajlanmasında.

Tekstil, Pamuk ve tütün ambalajlanmasında. Muhtelif tohumların saman ve yemlerin ve gübrelerin ambalajlanmasında.

Çimento, alçı, kireç, seramik yapıştırıcısı, kum, çakıl gibi yapı malzemelerinin ambalajlanmasında. Katı, toz ve granül formundaki muhtelif kimyasal maddeler gibi ürünlerin ambalajlanmasında, kullanılır.

     BİZE ULAŞIN   +90 342 337 37 61 (pbx)           I          Uçar Sentetik Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti.


PP Bigbag     I     PP CF İplik     I     PP Dokuma Çuval     I     PP Dokuma Kumaş     I     Çuval Agız Dikiş İpliği