Ürünlerimizstandart bigbag   Standart Big Bag Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 2.000 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan standart ürünlerdir. Genel olarak tüm sektörlerin tercih ettiği bigbag modelinin başında gelir.

Kullanım Alanı: Tarım, yapı ve madencilik sektörlerinde kullanılır. İçerisine konulabilen lineer sayesinde gıda ve kimyasal ürünlerin taşınmasına da imkan sağlar.
     
     
     
     
standart bigbag   İletken Big BagKullanım amaçlarına göre değişik modellerde üretilmektedir. Tüm ürünler UV katkılı olduğundan dolayı güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir. Madde aktarılması sırasındaki statik elektriklenmeyi azaltır. Kontrollü bir ortamda dolum yapılması gerekmektedir. Patlama riskine karşı tüm statik elektriği toprağa iletir. Diğer bir ihtiyacta ise statik elektriği kontrollü bir şekilde atmosfere yayar. Bu üründe topraklama gereksinimi yoktur.
     
     
     
     
standart bigbag   Ventilli Big BagHava teması gerektiren ürünlerin ambalajlanmasında 13-26 ventilli kumaştan üretilen ürünlerdir.

Kullanım Alanı: Ventilli big bag torbalar genellikle fındık, patates gibi tarımsal ürünler ve odun taşımacılığında kullanılır.
     
     
     
     
standart bigbag   Q BagÜrününüzün taşındığı ve stoklandığı alanı optimum şekilde kullanmak için Q bag torbalar seçilmelidir. İçinde bulunan gergi panelleri sayesinde ürünün daha dik durması amaçlanmıştır.  Stok ve sevkiyat aşamasında yer tasarrufu sağlar.

Kullanım Alanı: Düşük mikronlu ürünler için tercih sebebidir.
     
     
     
     
standart bigbag   Cross CornerKumaş dikim şeklinden dolayı ihracat yapan firmalar tarafından talep görmektedir. Gemi yüklemelerinde tercih edilen bir bigbag modelidir. Taşıma ve depolama esnasında alandan tasarruf sağlar.

Kullanım Alanı: Madenler, kimyasallar, inşaat malzemeleri, tarım ve gıda ürünleri gibi toz, granül ve küçük parçalı maddeler için idealdir.

     
     
     
     
standart bigbag   Konteyner BagGeniş hacme sahip ekonomik bir ürün taşıma sistemidir. Granül ve tozlar gibi kuru akışkan malzemeleri taşıma imkanı sağlar. Konteyner bigbag kullanıyorsanız, yüklerinizi kamyonlarla taşıyarak yük yerine getirebilirsiniz, Konteyner big bag'ler, tek seferde daha çok ürün taşıyarak, taşıma maliyetlerini azaltmaktadır. Bu sistemle, buğday, mercimek, nohut, pirinç ve benzeri kuru dökme ürünlerini yüklerini kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
     
     BİZE ULAŞIN   +90 342 337 37 61 (pbx)           I          Uçar Sentetik Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti.


PP Bigbag     I     PP CF İplik     I     PP Dokuma Çuval     I     PP Dokuma Kumaş     I     Çuval Agız Dikiş İpliği